Bayan giyim sektöründe; üretim, toptan ve perakende alanında Türkiye’de faaliyet gösteren firmamız olan EMR Tekstil, Metin GÜLER tarafından 2010 yılında Gaziantep’te kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bu yana, sektörde ses getiren işlere imza atarak; gerek üretim faaliyetlerimizle, gerekse toptan ve mağazacılıkta getirdiğimiz yeniliklerle giyim markalarının öncülerinden olmayı başarmış bulunmaktayız.

EMR Tekstil; büyük bir itina ile üretilmiş olan kaliteli kıyafetler, hem malzemesi hem de işçilik kabiliyeti ile birlikte fark yaratmaya devam etmektedir. EMR Tekstil markası ile müşterilerimizle kurduğumuz duygusal ve samimi bağı; taviz vermeden kalite, müşteri odaklı yaklaşım, sürekli gelişim ve çalışanlarımızdan müşterilerimize kadar her alanda dürüstlük çerçevesinde sürdürmekteyiz.

Aylık 90.000 adeti aşkın üretim hacmimiz ile hem kendi mağazalarımızda hem de çalıştığımız iş ortaklarımızla beraber sürekli olarak büyümeye devam ediyoruz. Merkezi Gaziantep olmak üzere iki adet mağaza ve iki adet üretim alanımız ile İstanbul’da da hizmet vermekteyiz.